Zakreślacze

Zakreślacze

Jest 6 produktów.

Pokazano 1-6 z 6 pozycji

Aktywne filtry

KIDS Zakreślacze 6kolorowe...

Zakreślacze pastelowe

- 6 uroczych pastelowych kolorów

Zakreślacze Pastel Collection – zakreślacze w sześciu pięknych, delikatnych pastelowych kolorach. Doskonała jakość końcówki o idealnej grubości sprawi, że już zawsze będą wam towarzyszyły podczas robienia notatek. Szerokość linii zakreślania świetnie pokrywa tekst, a jednocześnie jej grubość przy podkreślaniu mieści się nad kolejnym wersem. Od teraz Twoje zapiski będą nie tylko bardzo przejrzyste, czytelne, ale też przyjemne dla oka.

Zakreślacze WYMAZYWALNE KIDEA

 Zobacz jaki super gadżet! Zakreślacze 2 w 1! Możesz zakreślać i wymazywać jednym markerem! Każdy z nich posiada dwie końcówki: kolorową (zieloną, żółtą, pomarańczową, różową, niebieską lub fioletową) oraz białą, która wymazuje. Zakreślacze doskonale posłużą w oznaczaniu ważnych informacji i sprawią, że notatki staną się bardziej przejrzyste i czytelne. Idealnie sprawdzą się w szkole oraz podczas nauki do egzaminów. Gdy już uda Ci się przyswoić tekst, który został podkreślony, wystarczy wymazać kolor białą końcówką. Ułatwi to zdecydowanie naukę i szybkie zapamiętanie materiału. Zastosuj w każdym zeszycie system zakreślania, dzięki czemu Twoje notatki staną się spójne i zrozumiałe. Użyj różowego zakreślacza do podkreślania tematów i nagłówków, niebieskiego do zaznaczania przykładów, fioletowego do dat, zielonego do terminologii i słówek, pomarańczowego do definicji, a żółtego do pozostałych ważnych informacji.

Zakreślacze ZWIERZAKI 5szt...

 Zestaw mini zakreślaczy z wesołymi zwierzątkami. Zestaw zawiera aż 5 fantastycznych wzorów i pastelowych kolorów: niebieski, zielony, żółty, różowy i fioletowy. Odpowiednia końcówka ułatwia szybkie zakreślenie wymaganych fragmentów. Od teraz Twoje notatki staną się niezwykle przejrzyste, a korzystanie z nich o wiele przyjemniejsze. Dzięki niewielkiemu rozmiarowi idealnie mieszczą się w piórniku i nie zajmują dużo miejsca.