Malowanki

Malowanki

Jest 6 produktów.

Pokazano 1-6 z 6 pozycji

Aktywne filtry

Obraz Malowanie po numera....

  Obraz do malowania po numerach z kotkami od KIDEA to idealna kolorowanka dla małych artystów. Malując obraz zgodnie z oznaczeniem numerycznym, odkryjesz przeuroczy świat pełen słodkich przekąsek i kotków. Gotowe dzieło będzie piękną dekoracją pokoju dziecka. Obraz sprawdzi się idealnie u dzieci, które rozpoczynają swoja przygodę z malowaniem. Co więcej, dzięki kolorowance numerycznej Twoje dziecko będzie ćwiczyć swoje zdolności motoryczne, nauczy się skupiać uwagę oraz będzie stymulowało swoją wyobraźnię i kreatywność.

Wymiary: 26,7 x 30 cm

Magiczna wiel.kolorow.WODNA...

 Magiczna kolorowanka wodna od KIDEA to niezwykle kreatywny sposób na nudę. W zestawie znajduje się aż 6 kolorowanek z DINOZAURAMI oraz pisak wodny. Wystarczy napełnić pisak wodą i zacząć kolorować a Twoim oczom ukaże się kolorowy obrazek! Po kilku minutach kolory znikają a Ty będziesz mógł zacząć zabawę od początku. Magiczna kolorowanka wodna jest niebrudząca a przy tym bardzo prosta w użyciu, dzięki czemu sprawdzi się nawet u najmłodszych dzieci. Zamiast pisaka, podczas kolorowania można użyć również pędzelka maczanego w kubeczku z wodą co ułatwi pracę dzieciom, które dopiero rozpoczynają przygodę z plastyką.

Wymiary: 180 x 250 mm

Magiczna wiel.kolorow.WODNA...

  Magiczna kolorowanka wodna od KIDEA to niezwykle kreatywny sposób na nudę. W zestawie znajduje się aż 6 kolorowanek z BALETNICAMI oraz pisak wodny. Wystarczy napełnić pisak wodą i zacząć kolorować a Twoim oczom ukaże się kolorowy obrazek! Po kilku minutach kolory znikają a Ty będziesz mógł zacząć zabawę od początku. Magiczna kolorowanka wodna jest niebrudząca a przy tym bardzo prosta w użyciu, dzięki czemu sprawdzi się nawet u najmłodszych dzieci. Zamiast pisaka, podczas kolorowania można użyć również pędzelka maczanego w kubeczku z wodą co ułatwi pracę dzieciom, które dopiero rozpoczynają przygodę z plastyką.

Wymiary: 180 x 250 mm

Magiczna wiel.kolorow.WODNA...

  Magiczna kolorowanka wodna od KIDEA to niezwykle kreatywny sposób na nudę. W zestawie znajduje się aż 6 kolorowanek z magicznymi WRÓŻKAMI oraz pisak wodny. Wystarczy napełnić pisak wodą i zacząć kolorować a Twoim oczom ukaże się kolorowy obrazek! Po kilku minutach kolory znikają a Ty będziesz mógł zacząć zabawę od początku. Magiczna kolorowanka wodna jest niebrudząca, a przy tym bardzo prosta w użyciu, dzięki czemu sprawdzi się nawet u najmłodszych dzieci. Zamiast pisaka, podczas kolorowania można użyć również pędzelka maczanego w kubeczku z wodą, co ułatwi pracę dzieciom, które dopiero rozpoczynają przygodę z plastyką.

Wymiary: 180 x 250 mm