Nowe produkty

Magiczna wiel.kolorow.WODNA...
  • Nowy

Magiczna wiel.kolorow.WODNA...

  Magiczna kolorowanka wodna od KIDEA to niezwykle kreatywny sposób na nudę. W zestawie znajduje się aż 6 kolorowanek z magicznymi WRÓŻKAMI oraz pisak wodny. Wystarczy napełnić pisak wodą i zacząć kolorować a Twoim oczom ukaże się kolorowy obrazek! Po kilku minutach kolory znikają a Ty będziesz mógł zacząć zabawę od początku. Magiczna kolorowanka wodna jest niebrudząca, a przy tym bardzo prosta w użyciu, dzięki czemu sprawdzi się nawet u najmłodszych dzieci. Zamiast pisaka, podczas kolorowania można użyć również pędzelka maczanego w kubeczku z wodą, co ułatwi pracę dzieciom, które dopiero rozpoczynają przygodę z plastyką.

Wymiary: 180 x 250 mm

Magiczna wiel.kolorow.WODNA...
  • Nowy

Magiczna wiel.kolorow.WODNA...

  Magiczna kolorowanka wodna od KIDEA to niezwykle kreatywny sposób na nudę. W zestawie znajduje się aż 6 kolorowanek z BALETNICAMI oraz pisak wodny. Wystarczy napełnić pisak wodą i zacząć kolorować a Twoim oczom ukaże się kolorowy obrazek! Po kilku minutach kolory znikają a Ty będziesz mógł zacząć zabawę od początku. Magiczna kolorowanka wodna jest niebrudząca a przy tym bardzo prosta w użyciu, dzięki czemu sprawdzi się nawet u najmłodszych dzieci. Zamiast pisaka, podczas kolorowania można użyć również pędzelka maczanego w kubeczku z wodą co ułatwi pracę dzieciom, które dopiero rozpoczynają przygodę z plastyką.

Wymiary: 180 x 250 mm

Magiczna wiel.kolorow.WODNA...
  • Nowy

Magiczna wiel.kolorow.WODNA...

 Magiczna kolorowanka wodna od KIDEA to niezwykle kreatywny sposób na nudę. W zestawie znajduje się aż 6 kolorowanek z DINOZAURAMI oraz pisak wodny. Wystarczy napełnić pisak wodą i zacząć kolorować a Twoim oczom ukaże się kolorowy obrazek! Po kilku minutach kolory znikają a Ty będziesz mógł zacząć zabawę od początku. Magiczna kolorowanka wodna jest niebrudząca a przy tym bardzo prosta w użyciu, dzięki czemu sprawdzi się nawet u najmłodszych dzieci. Zamiast pisaka, podczas kolorowania można użyć również pędzelka maczanego w kubeczku z wodą co ułatwi pracę dzieciom, które dopiero rozpoczynają przygodę z plastyką.

Wymiary: 180 x 250 mm

Markery AKRYL-BROKAT 10k z...
  • Nowy

Markery AKRYL-BROKAT 10k z...

 Zestaw 10 akrylowych markerów brokatowych z szablonami pozwoli Ci stworzyć błyszczące dzieła sztuki na różnych powierzchniach. Dzięki tym niezwykłym markerom będziesz mógł nie tylko wykonać zjawiskowe rysunki na papierze, ale także udekorować ulubiony kubek lub sprawić komuś jedyny w swoim rodzaju prezent! Zestaw zawiera szablony w najróżniejsze kształty i wzory, od słodkich zwierzków po owoce i rośliny. Końcówka markera pozwoli Ci precyzyjnie zaaplikować produkt, niezależnie czy używasz szablonów czy dajesz się ponieść wyobraźni!

Wymiary: 215 x 178 mm

Farbki do twarzy zestaw...
  • Nowy

Farbki do twarzy zestaw...

  Przeobraź się w postać ze swojej ulubionej gry komputerowej z farbkami do twarzy Pixel! Dzięki farbkom w odcieniach zieleni, brązu, szarości i czarnej stworzysz stylizację jedyną w swoim rodzaju. Co więcej, w zestawie znajduję się również farbka świecąca w ciemności! Przemień się w potwora, upiora, lub postać ze swojej ulubionej gry. Szablon, gąbeczki i dwustronny aplikator sprawiają, że malowanie twarzy jest dziecinnie proste. Zaskocz wszystkich swoim świecącym w ciemności makijażem!

Wymiary: 215 x 210 mm

Karnet Świąteczny  F46BN Delta
  • Nowy

Karnet Świąteczny F46BN Delta

Karnet formatu A5 , ze złoconymi elementami graficznymi oraz z doklejanym elementem.
Całość tworzy przestrzenną kompozycję w formie choinki.
W środku karnetu tekst życzeń.
Opakowanie zbiorcze 10 szt. Mix 8 wzorów 

Karnet Świąteczny  F11BN Delta
  • Nowy

Karnet Świąteczny F11BN Delta

Karnet świąteczny, bożonarodzeniowy w formacie B6.

Uszlachetniony tłoczonymi elementami graficznymi.

Środek karnetu zawiera tekst życzeń.

Jutowy sznureczek, wiązany na kartce, uzupełnia ciekawy design.
Pakowany w woreczek foliowy wraz z  kopertą.
Rozmiar: 11,7 x 16,5 cm.
Opakowanie zawiera  mix 4 wzorów.